Novinky

Muzikál - informace pro rodiče

Novinky školky

Vážení rodiče,
z doslechu již víte, že se blíží velký den našich malých i velkých herců\n z naší školičky, kdy vystoupíme s dětským muzikálem TŘI OŘÍŠKY PRO \nPOPELKU. Všichni se moc snaží a vkládají do nacvičování a veškerých \npříprav své maximální úsilí. Věříme, že nás všechny podpoříte svou \nnávštěvou a proto prosím čtěte pozorně informace k organizaci \ngenerálních zkoušek a vystoupení:
ZKOUŠKY:
Děkujeme předem všem rodičům, že nám napomáhají při nacvičování a vodí \nsvé děti do školky do 8,00 hod. a odhlašují je ze školky jen v nutných \npřípadech.
Květen 2016 – průběžné společné zkoušky v MŠ (dopoledne)
Úterý 17. 5. 2016 – první zkouška v divadle (dopoledne)
Středa 18. 5. 2016 – generální zkouška v kostýmech (dopoledne)
Středa 18. 5. 2016 – vystoupení pro rodiče a veřejnost v divadle v 15,30\n hod.
- představení začíná v 15,30 hod. v městském divadle (vstupenky jsou \npouze v předprodeji)
- všechny děti odchází do divadla se svou p. učitelkou (proto prosíme i \nrodiče dětí, kteří chodí po obědě, aby nám děti buď výjimečně nechali ve\n školce, nebo je přivedli nejpozději do 14,30 hod. do třídy)\n- před vystoupením budou mít p. učitelky mnoho práce s česáním a \npřípravami, nebude chybět ani nervozita, a proto prosíme všechny rodiče,\n aby respektovali, že své děti uvidí až v divadle
- velkou prosbu máme k rodičům i po skončení představení – jelikož nás \nčeká hned druhý den další vystoupení s muzikálem, prosíme rodiče, aby \nnám umožnili a respektovali, že se děti půjdou po pohádce převléci zpět \ndo školky pouze se svou p. učitelkou (abychom měli krásně připraveny \nkostýmy na další vystoupení). Na převlékání prosíme cca 20 minutek, \nproto jsme si pro vás připravili malé překvapení, které bude následovat \npo skončení představení a vyplní vám čekání na své děti. Poté si děti \nbudete moci vyzvednout ve školce ve svých třídách.
Čtvrtek 19. 5. 2016 – vystoupení pro školy a školy v divadle v 9,30 hod.
- opět prosíme všechny rodiče, aby nám děti přivedli do tříd nejpozději \ndo 8,00 hod.\nDěkujeme za spolupráci a dodržení organizačních informací.