Novinky

třída včelek

Třídní schůzka Včeliček a Veverek

třída Včelky

Vážení rodiče zveme Vás v pondělí9.9.2019 v 15.30 hodin na třídní schůzku. Třídní schůzka se bude konat ve třídě Včeliček.

Pozvánka

třída Včelky

Vážení rodiče, zveme Vás na třídní schůzku, která se bude konat v úterý 11. 9. 2018 v 15.30 hod ve třídě Včeliček

Kostýmy na besídku - včelky

třída Včelky

Vážení rodiče, prosíme o pomoc při přípravě kostýmů na jarní besídku:
chlapci- bílé tričko s krátkým rukávem
děvčata- bílé punčochy nebo legíny, bílé
Požadované oblečení přineste předem, nejpozději 9.5.2018. Děkujeme

Besídka včeliček

třída Včelky

Vážení rodiče,
srdečně Vás zveme do třídy Včeliček na jarní besídku s názvem Sním svůj sen, která se bude konat 10.5.2018 v 15: 30 hodin.
Těšíme se na Vás Zuzanka, Ivka a Vaše děti.

Kapesníčky

třída Včelky

Prosíme rodiče o balení papírových kapesníčků. Děkujeme

Vánoční besídka u včelek

třída Včelky

Vážení rodiče, Včeličky Vás srdečně zvou na vánoční besídku s názvem : Sněhová královna, která se uskuteční v úterý 12. 12. 2017 v 15.30 hod. Těší se na Vás paní učitelky a děti. Prosíme rodiče , aby dětem v tento den připravili sváteční oblečení ( chlapci-kalhoty, košili, děvčata- šaty nebo sukýnku). Děkujeme

Vánoční tvoření u včelek

třída Včelky

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na vánoční tvoření, které se bude konat ve čtvrtek 30. 11. 2017 od 15 hodin v naší třídě. S sebou si doneste dobrou náladu. Těší se na Vás Včelky i paní učitelky! Společně si vyrobíme vánoční svícen. Ve třídě bude možnost zakoupit si bodce pod svíčky (á 5,-Kč) a také sady svíček (4ks cca 40,-Kč až 50,- Kč).

Přírodniny na tvoření

třída Včelky

Prosíme rodiče Včeliček, aby nám schraňovali přírodniny na tvoření, a to skořápky od oříšků, oříšky, které už nezpracujete na pečení, šišky, sušené plátky mandarinek, či citronů atp. Vše můžete nosit průběžně již nyní. Děkujeme, Včeličky.

Kostýmy na besídku u včeliček

třída Včelky

Moc prosíme rodiče o spolupráci při přípravě kostýmů na besídku:
Chlapci: modré oblečení - kalhoty či legíny nebo punčocháče, klidně i kraťásky, tičko nebo košili - chlapci v naší pohádce představují větříky, pramínky...
Děvčata: zelené oblečení - šaty nebo sukni, případně legíny či punčocháče a tričko - děvčata jsou v naší pohádce kytičky.
Oblečení, prosím, přineste do pondělí 15. 5. 2017, předem moc děkujeme!

Jarní besídka u včeliček

třída Včelky

Milí rodiče,
zveme Vás na jarní besídku s názvem DUHOVÉ KRÁLOVSTVÍ, která se uskuteční ve čtvrtek 18. 5. 2017 v 15.30 hod ve třídě u Včelek. Moc se na Vás těší děti a paní učitelky Ivuška a Zuzanka

Karneval u včeliček

třída Včelky

Ve středu 15. 2. 2017 v dopoledních hodinách zveme všechny Včeličky k účasti na karnevalovém reji! Prosíme rodiče, aby dětem na tento den přichystali masky. Nápadům se meze nekladou. Čeká nás spousta dovádění a soutěží, dobrou náladu s sebou.

Besídka u včeliček

třída Včelky

Včeličky zvou rodiče a nejen je, na vánoční besídku s názvem Koblížkovi Vánoce, která se uskuteční 14.12. 2016 v 15.30 hod. Prosíme šikovné maminky o zajištění drobného pohoštění, na kterém si děti smlsnou při posezení po besídce. Toto pohoštění přineste v den besídky. Prosíme, přichystejte dětem v den besídky sváteční oblečení. Chlapci - kalhoty, rifle, košile, děvčata - šaty či sukýnku. Děkujeme za spolupráci.

Papírové kapesníky

třída Včelky

Prosíme rodiče o balení papírových kapesníků. Děkujeme

Pozvánka na třídní schůzky

třída Včelky

Zveme všechny rodiče třídy Včelek k účasti na třídních schůzkách, které se uskuteční v pondělí 26.9.2016 v 15.30 hod v prostorách třídy. Děkujeme

PLAVÁČEK VE STŘEDU 27.4.2016 NEBUDE

třída Včelky

Z důvodu konání zápisu nepůjdeme s předškoláky ve středu 27.4.2016 na bazén.
Další lekce nás čeká ve středu 4.5.2016.
Děkujeme za pochopení!