Novinky

ze všech kategorí

Jídelníček 9.11. - 13.11. 2020

Novinky školky

Vážení rodiče,
v příloze naleznete jídelníček na tento týden.

Jídelníček 2. 11. - 6. 11. 2020

Novinky školky

Vážení rodiče,
v příloze naleznete jídelníček na aktuální týden.

Jídelníček 26.10 - 30.10. 2020

Novinky školky

Vážení rodiče,
velmi se omlouváme za komplikace způsobené chybou na webových stránkách a nemožností zveřejňovat jídelníčky, tak jak jste zvyklí. Do doby odstranění chyby budeme jídelníčky zveřejňovat zde. Pevně věříme, že administrátor webových stránek udělá vše pro co nejrychlejší nápravu. Děkujeme za pochopení.

Prosba rodičům - oblečení na pobyt venku

Novinky školky

Prosíme všechny rodiče, aby dětem na pobyt venku připravili teplejší oblečení, vhodné do tohoto sychravého a často i deštivého počasí. Gumáky a pláštěnku doporučujeme jako povinnou výbavu každého dítěte. Pobyt venku zařazujeme téměř vždy, krátká procházka či skotačení na školní zahradě je pro děti neodmyslitelnou součástí dne. Všem rodičům děkujeme za spolupráci!

Upozornění pro rodiče

Novinky školky

Od 10. 9. 2020 je povolen vstup do mateřské školy pouze s rouškou nebo jinou ochranou úst a nosu. Nadále platí, že může vyzvedávat a přivádět dítě do mateřské školy pouze 1 zákonný zástupce.
Prosíme o dodržování těchto nařízení.

Den otevřených dveří se neuskuteční

Novinky školky

Vážení rodiče,
z důvodu stále trvajících zvýšených opatření týkajících se COVID-19, se den otevřených dveří, plánovaný na úterý 11. 8. 2020, neuskuteční. Velmi se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Informace k prázdninovému provozu

Novinky školky

Vážení rodiče,
v pondělí 3. 8. 2020 zahajujeme v naší mateřské škole prázdninový provoz. Úhrada školného a stravného se provádí v první den nástupu u vedoucí školní jídelny platbou v hotovosti.
Vzhledem k stále trvajícím preventivním opatřením prosíme všechny rodiče, aby se řídili nařízeními, která byla v platnosti v průběhu školního roku. Při vstupu do mateřské školy bude dětem měřena teplota, rodiče budou vyzváni k použití dezinfekce rukou. Prosíme první den nástupu do mateřské školy o vyplnění čestného prohlášení o bezinfekčnosti (toto potvrzení naleznete v příloze či v šatnách jednotlivých tříd). prohlášení předejte třídní učitelce.
Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Rozloučení s předškoláky

Novinky školky

A rok se sešel s rokem,ten čas nám opravdu běží mílovým krokem. Proto jsme se dne 26.6.2020 loučili s našimi předškoláčky. Nejprve proběhl slavnostní nástup pod vedení, paní ředitelky. Poté jsme těmto budoucím školákům zadávali různé úkoly, abychom se přesvědčili, že jsou opravdu připravení na vstup do školy.Všichni obstáli na jedničku.
Společně jsme si zazpívali rozlučkovou písničku, po níž nastalo pasování na školáka. Každému předškolákovi byla přečtena krátká veršovánka,která ho charakterizovala. Děti pak dostaly šerpy a drobné dárečky na rozloučenou.
Na závěr jsme si uspořádali taneční diskotéku.
Tak a teď už hurá na prázdniny.
EXIF [26.06.2020 09:39:37 | HUAWEI CLT-L29]
EXIF [26.06.2020 09:17:41 | HUAWEI CLT-L29]

Rozloučení s předškoláky

Novinky školky

Vážení rodiče našich předškoláčků,
na You Tube kanálu mateřské školy je zveřejněno video ze slavnostního pasování dětí a rozloučení s malými předškoláčky. Video naleznete na odkaze: https://www.youtube.com/watch?v=jaG7THotGGM
Přejeme všem krásné prázdniny!!!

Informativní schůzka pro rodiče nově zapsaných dětí

Novinky školky

Vážení rodiče nově zapsaných dětí,
připomínáme vám informativní schůzku, která se bude konat v úterý 23. 6. 2020 v 15.30 hod v prostorách naší mateřské školy. Tato schůzka se týká dětí zapsaných do mateřské školy pro školní rok 2020/2021. Prosíme, přijďte bez dětí! Děkujeme za pochopení, budeme se na vás těšit.

Prosba rodičům

Novinky školky

Prosíme všechny rodiče dětí, kteří již do konce školního roku nebudou mateřskou školu navštěvovat, aby se zastavili a odnesli si věci svých dětí.
Děkujeme za spolupráci.

Den dětí

Novinky školky

Ve středu 3. června 2020 bylo ráno na obloze hodně mráčků. Brzy však vykouklo sluníčko a tak jsme mohli dodatečně, ale přece, oslavit Den dětí.
Vydali jsme se do podmořského světa a plnili různé úkoly. Na zadní zahradě soutěžili námořníci od Myšek a Včeliček a v přední části zahrady se do boje s mořskými vlnami pustily Koťátka a Veverky.
A když se všechno podařilo splnit, hledali jsme poklad, který na některém ostrově ukryli piráti. Naši námořníci však byli velmi šikovní a brzy objevili truhličky i velkou truhlu s pokladem. To bylo radosti. Poklad jsme spravedlivě rozdělili a všichni jsme se spokojeně vrátili zpět do školky.
Naše cesty za pokladem pro všechny, kteří se nemohli zúčastnit, natáčela televize Polar. polar.cz/zprávy/bruntalso/bruntal/11000020623/počasí-posunulo-oslavy-svatku-deti-v-ms-ty-nakonec-dopadly-skvele

Výsledky přijímacího řízení 2020/2021

Novinky školky

Děkujeme všem rodičům za projevenou důvěru. Výsledky přijímacího řízení naleznete v příloze.

Týden plný legrace

Novinky školky

Vážení rodiče,
rádi bychom vás informovali, že jsme i v tomto složitém období na naše děti nezapomněli a připravili jsme si pro ně týden plný zábavy a smíchu. Od pondělí 1. 6. 2020 budou děti řádit na skákacím hradu, který nám na celý týden zapůjčila společnost MX-NET Telekomunikace s.r.o., za což jim moc děkujeme. Další dny na nás čeká spousta překvapení. Děti se mohou těšit na slavnostní oběd, zmrzlinový krámek, soutěživé dopoledne, hledání pokladu a spousta her a zábavy ve třídách. Věříme, že se nám celotýdenní oslava Dne dětí vydaří.

Fotografovaní tříd

Novinky školky

Vážení rodiče,
dne 11.6.2020 v dopoledních hodinách proběhne fotografování třídních kolektivů.
Prosíme o přípravu vhodného oblečení na tento den.
Děkujeme za spolupráci.