Novinky

ze všech kategorí

Mikuláš v mateřské škole

Novinky školky

V pátek 4.12.2020 navštíví naši mateřskou školu Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. V průběhu dopoledne máme pro děti připraveny zábavné aktivity. V tento den mohou děti přijít do školičky v kostýmu čerta, Mikuláše nebo anděla. Předem děkujeme rodičům za spolupráci.

Jídelníček 30.11. - 4.12.2020

Novinky školky

Vážení rodiče,
v příloze naleznete jídelníček na aktuální týden.

Jídelníček 23. 11. - 27. 11. 2020

Novinky školky

Vážení rodiče,
v příloze naleznete jídelníček na tento týden.

Oznámení o uzavření mateřské školy v době vánočních svátků v roce 2020

Novinky školky

Vážení rodiče,
ředitelka mateřské školy oznamuje, že Mateřská škola Bruntál, Okružní 23, bude v době od 23. 12. 2020 do 31. 12. 2020 (včetně) uzavřena. Provoz bude zahájen v pondělí 4. 1. 2021.

Návrh rozpočtu a střednědobého výhledu po

Novinky školky

Vážení rodiče,
na níže uvedeném odkaze naleznete návrhy rozpočtů na rok 2021 a střednědobých výhledů 2022, 2023 příspěvkových organizací, jejichž zřizovatelem je městem Bruntál.
https://www.mubruntal.cz/prispevkove-organizace/os-54803/pl=82124

Švp Okružní cesta s kouzelnými skřítky

Novinky školky

Vážení rodiče,
naše mateřská škola od 1. 9. 2020 pracuje se školním vzdělávacím programem s názvem Okružní cesta s kouzelnými skřítky. Tento dokument naleznete v příloze.

Jídelníček 9.11. - 13.11. 2020

Novinky školky

Vážení rodiče,
v příloze naleznete jídelníček na tento týden.

Jídelníček 2. 11. - 6. 11. 2020

Novinky školky

Vážení rodiče,
v příloze naleznete jídelníček na aktuální týden.

Jídelníček 26.10 - 30.10. 2020

Novinky školky

Vážení rodiče,
velmi se omlouváme za komplikace způsobené chybou na webových stránkách a nemožností zveřejňovat jídelníčky, tak jak jste zvyklí. Do doby odstranění chyby budeme jídelníčky zveřejňovat zde. Pevně věříme, že administrátor webových stránek udělá vše pro co nejrychlejší nápravu. Děkujeme za pochopení.

Prosba rodičům - oblečení na pobyt venku

Novinky školky

Prosíme všechny rodiče, aby dětem na pobyt venku připravili teplejší oblečení, vhodné do tohoto sychravého a často i deštivého počasí. Gumáky a pláštěnku doporučujeme jako povinnou výbavu každého dítěte. Pobyt venku zařazujeme téměř vždy, krátká procházka či skotačení na školní zahradě je pro děti neodmyslitelnou součástí dne. Všem rodičům děkujeme za spolupráci!

Upozornění pro rodiče

Novinky školky

Od 10. 9. 2020 je povolen vstup do mateřské školy pouze s rouškou nebo jinou ochranou úst a nosu. Nadále platí, že může vyzvedávat a přivádět dítě do mateřské školy pouze 1 zákonný zástupce.
Prosíme o dodržování těchto nařízení.

Den otevřených dveří se neuskuteční

Novinky školky

Vážení rodiče,
z důvodu stále trvajících zvýšených opatření týkajících se COVID-19, se den otevřených dveří, plánovaný na úterý 11. 8. 2020, neuskuteční. Velmi se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Informace k prázdninovému provozu

Novinky školky

Vážení rodiče,
v pondělí 3. 8. 2020 zahajujeme v naší mateřské škole prázdninový provoz. Úhrada školného a stravného se provádí v první den nástupu u vedoucí školní jídelny platbou v hotovosti.
Vzhledem k stále trvajícím preventivním opatřením prosíme všechny rodiče, aby se řídili nařízeními, která byla v platnosti v průběhu školního roku. Při vstupu do mateřské školy bude dětem měřena teplota, rodiče budou vyzváni k použití dezinfekce rukou. Prosíme první den nástupu do mateřské školy o vyplnění čestného prohlášení o bezinfekčnosti (toto potvrzení naleznete v příloze či v šatnách jednotlivých tříd). prohlášení předejte třídní učitelce.
Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Rozloučení s předškoláky

Novinky školky

A rok se sešel s rokem,ten čas nám opravdu běží mílovým krokem. Proto jsme se dne 26.6.2020 loučili s našimi předškoláčky. Nejprve proběhl slavnostní nástup pod vedení, paní ředitelky. Poté jsme těmto budoucím školákům zadávali různé úkoly, abychom se přesvědčili, že jsou opravdu připravení na vstup do školy.Všichni obstáli na jedničku.
Společně jsme si zazpívali rozlučkovou písničku, po níž nastalo pasování na školáka. Každému předškolákovi byla přečtena krátká veršovánka,která ho charakterizovala. Děti pak dostaly šerpy a drobné dárečky na rozloučenou.
Na závěr jsme si uspořádali taneční diskotéku.
Tak a teď už hurá na prázdniny.
EXIF [26.06.2020 09:39:37 | HUAWEI CLT-L29]
EXIF [26.06.2020 09:17:41 | HUAWEI CLT-L29]

Rozloučení s předškoláky

Novinky školky

Vážení rodiče našich předškoláčků,
na You Tube kanálu mateřské školy je zveřejněno video ze slavnostního pasování dětí a rozloučení s malými předškoláčky. Video naleznete na odkaze: https://www.youtube.com/watch?v=jaG7THotGGM
Přejeme všem krásné prázdniny!!!