Přeskočit na obsah
Domů » Mikulášské cvičení

Mikulášské cvičení

Veselé mikulášské cvičení na 1. ZŠ Jesenická v Bruntále: Včelky a Myšky ve Víru Zábavy

V pondělí 11.12.2023 dětská radost, smích a pestré aktivity naplnily prostředí 1. ZŠ Jesenická v Bruntále. Žáci třídy 8.C připravili pro své mladší kamarády ze třídy Včelek a Myšek nezapomenutelné Mikulášské cvičení, plné zábavy, pohybu a společné radosti.

Cvičení začlo společnou hrou s barevnými balónky, která rozproudila energii a veselí. Děti měly za úkol sbírat balónky pouze určené barvy, což nejen rozehřálo jejich těla, ale také procvičilo jejich znalost barev. Následovala rozcvička v kruhu, kterou předváděli žáci osmé třídy. Malí sportovci se nechali inspirovat svými staršími kamarády a s vervou se zapojili do cvičení, které pomohlo připravit jejich těla na další fyzickou aktivitu.Po rozcvičce se všichni přesunuli do velké tělocvičny, kde na děti čekala oblíbená překážková dráha. Během ní si malí sportovci užívali různorodé aktivity, jako byly běh slalomu, válení sudů, prolézání překážek, skákání z bedny, skákání na trampolíně do měkké žíněnky, či skákání snožmo. Každá překážka byla výzvou a děti s radostí přijímaly každý nový úkol.Po dokončení překážkové dráhy následovala oddechová chvilka s osvěžením, a hned poté společný hod pěnovým oštěpem.

Na závěr akce byla pro děti připravena pestrá ovocná svačinka, která dětem velmi chutnala. Ovocné dobroty poskytly potřebnou energii a zároveň uzavřely den plný smíchu, pohybu a přátelského soutěžení. Mikulášské cvičení na 1. ZŠ Jesenická bylo nejen sportovní akcí, ale i skvělým zážitkem pro všechny děti.

Update cookies preferences