Přeskočit na obsah
Domů » Oslava Dne matek u Včelek

Oslava Dne matek u Včelek

Oslava Dne matek ve třídě Včelek byla úžasným zážitkem pro všechny zúčastněné. Děti se na tuto událost připravovaly s velkou vervou a nadšením, aby svým maminkám, tatínkům a příbuzným připravily nezapomenutelné chvíle plné lásky a radosti.

Hlavním vrcholem oslavy byla besídka, během které děti předvedly své umění v podobě říkadel a tance. Skutečnost, že si připravily tanec samy, svědčí o jejich kreativitě a schopnosti spolupráce. Choreografie tance, kterou děti vymyslely, byla skvěle provedená a přinesla do třídy Včelek neopakovatelnou atmosféru radosti a štěstí. Jsme na děti hrdí, jak se s tímto úkolem skvěle popasovaly a zvládly jej s grácií a nadhledem.

Po besídce následovala série workshopů, které byly pro děti i rodiče nejen zábavné, ale i tvůrčí. Výroba vlastních korálkových náramků, zdobení perníčků, jež děti samy upekly, a sázení květinek a zdobení květináčů poskytly všem možnost projevit svou fantazii a kreativitu. Bylo dojemné sledovat, jak děti s nadšením a radostí vyráběly dárky pro své maminky, a jak rodiny společně sdílely tyto okamžiky plné lásky a pohody.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem za hojnou účast a podporu. Bez vaší přítomnosti by tato oslava nebyla tak úspěšná a příjemná. Doufáme, že jste si Den matek ve třídě Včelek užili stejně jako my, a těšíme se na další společné akce plné radosti.

Update cookies preferences