Přeskočit na obsah
Domů » Rozloučení s předškoláky

Rozloučení s předškoláky

… já se loučím, protože jsem předškolák, do školy se těším, ve školce jsem však byl taky rád…

Rozloučení s našimi předškoláky proběhlo ve čtvrtek 23.6.2022 v odpoledních hodinách a neslo se v pohádkovém duchu. Za doprovodu slavnostní hudby přivedla předškoláky paní ředitelka – vlastně paní královna, která přivítala všechny přítomné rodiče, prarodiče, tetičky… no úplně všechny.
Pak už přišla Karkulka s babičkou a začala POHÁDKOVÁ MATURITA. Děti se nejprve podle obrázků snažily uhádnout název pohádky. Kde se vzal, tu se vzal, přiběhl vlk, kterého se některé děti trochu bály, ale Karkulka s babičkou je ochránily.
Potom přišla popletená Popelka se Sněhurkou, ale naší šikovní školáci vše dali do pořádku. Zazpívali si s dráčkem písničku a poté za námi přišel ještě Široký, který hledal své kamarády.
Potom kouzelná babička proměnila všechny na princezny a prince a už začalo KRÁLOVSKÉ KORUNOVÁNÍ na školáky spolu se slavnostním slibem. Všichni jsme se pak slavnostně rozloučili za doprovodu hudby.

A pak zazvonil zvonec a pohádky byl konec… ne však úplný, protože každá pohádka končí královskou hostinou a stejně tomu tak bylo i v té naší pohádce.
Na úplný závěr si děti s rodiči mohly jít opékat špekáčky na zadní zahradu.

Cililink…. už teď se těšíme na budoucí předškoláky!!!!!

Update cookies preferences