Přeskočit na obsah
Domů » Úsměvy, písně a hromady smíchu aneb divadlo v naší školce!

Úsměvy, písně a hromady smíchu aneb divadlo v naší školce!

V úterý 7.11.2023 se v naší školce událo něco opravdu skvělého. Zavítalo k nám malé divadlo, a s ním pan Honza Krejčík, známý tvůrce úsměvů na dětských tvářích. Jeho návštěva byla pro nás všechny nezapomenutelným zážitkem.

Pan Krejčík jezdí do školek po celé republice a svými kouzelnickými schopnostmi dokáže proměnit všední dopoledne v zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat. Děti si s ním okamžitě sedly do noty a začaly zpívat společně s ním, a tak se třídou nesly krásné melodie a dětský smích. Zkrátka bylo vidět, jak moc si všichni užívají společný čas.

Pan Krejčík byl skvělý v interakci s dětmi. Nejenže jim zpříjemnil čas písničkami, ale také je zaujal spoustou slovních hříček a veselých příběhů. Děti byly ponořeny do jeho vyprávění a společně s ním prožívaly každé slovo.

Kromě toho si zatancovaly za doprovodu krásné autorské hudby a živého zpěvu. Pro některé děti to bylo poprvé, co se dostaly do kontaktu s takto živou a dynamickou formou umění, a bylo nádherné vidět, jak se rozzářily a zapojily do tanečního dění.

Jedním z největších hitů představení bylo pinkání s obrovskými nafukovacími balóny. Děti se neubránily smíchu a radosti, když se snažily balóny udržet ve vzduchu nad hlavou.

Dopoledne s panem Krejčíkem bylo pro nás všechny úžasným zážitkem. Jeho schopnost děti vtáhnout do světa hudby, tance a smíchu je opravdu jedinečná. Jsme mu vděční, že přišel a zanechal v naší školce tolik úsměvů a radosti. Doufáme, že se k nám někdy vrátí a zase nám přinese trochu kouzla do každodenního života 🙂

Update cookies preferences