Domů » Zimní olympiáda

Zimní olympiáda

Olympiáda to je paráda….
….. a opravdu to paráda byla!
Ve čtvrtek 27.1.2022 se ze školní zahrady stalo místo konání zimních olympijských her.

Na přední zahradu slavnostně nastoupil tým složený ze tříd Veverky a Koťátka. Po rozdělení do jednotlivých družstev se děti s nadšením vrhly na zábavné disciplíny, jako je psí spřežení, jízda na bobu, jízda na bruslích či velmi oblíbený slalom na lyžích. Po úspěšném absolvování všech disciplín byli vyhlášeni vítězové. K překvapení všech se vítězi staly všechny děti. A to za odhodlání a chuť sportovat. Všichni obdrželi zaslouženou sladkou odměnu, diplom i medaili.
Myšky a Včelky se seřadily na zadní zahradě a pod vlajkou s olympijskými kruhy se vydaly na pochod kolem školní zahrady. Po slavnostním nástupu začaly plnit jednotlivé disciplíny – hod sněhovou koulí do kruhu, závody na bobech, slalom z vysokého kopce, běh na 5 km a obří slalom. Po splnění všech disciplín nastalo vyhlášení vítězů. Avšak u nás byli pouze vítězové a proto byli všichni sportovci oceněni medailí, diplomem a sladkou odměnou.
Sportovním pozdravem jsme naše hry ukončili a už se těšíme na letní olympijské klání…