Přeskočit na obsah
Domů » Čáry, máry, fuk: Návštěva kouzelníka Aleše Krejčího v naší školce

Čáry, máry, fuk: Návštěva kouzelníka Aleše Krejčího v naší školce

Ve čtvrtek 11.1. se naše mateřská škola stala místem pro vzrušující setkání s tajemným kouzelníkem – panem Alešem Krejčím. Děti se již nemohly dočkat skvělé podívané plné kouzel a magie, která je zavede do světa neuvěřitelných dovedností a zábavy.

Pan kouzelník nám představil moderní magickou show, která byla zážitkem nejen pro malé diváky, ale i pro paní učitelky. Všichni byli doslova ohromeni tím, co všechno dokáže. Jeho schopnost spojit mluvené slovo s moderní magií za doprovodu hudby vytvořila nezapomenutelný zážitek.

V průběhu show, děti nebyly pouze pasivními diváky, ale staly se i aktivními asistenty a pomocníky pana kouzelníka. S humorným přístupem a dávkou interakce dokázal udržet jejich neustálou pozornost. Malí pomocníci se zapojili do kouzelnických triků, které jim vykreslily úsměvy na tvářích, ale zároveň vzbudily dávku zvědavosti.

Nejenže pan Aleš Krejčí do naší školky přinesl radost a kouzla, ale také podnítil dětskou fantazii a zájem o svět magie. Jeho návštěva zanechala v srdcích dětí i dospělých kouzelný otisk, který bude v naší mateřské škole jistě dlouho rezonovat.

Děkujeme panu Aleši Krejčímu za nezapomenutelný zážitek a za to, že přinesl do naší školky tolik radosti i kouzel. Doufáme, že se k nám brzy vrátí a opět nám otevře bránu do světa kouzelné magie.

Update cookies preferences