Přeskočit na obsah
Domů » Zimní olympijské radovánky na naší zahradě

Zimní olympijské radovánky na naší zahradě

Pondělní dopoledne se v naší školce neslo ve znamení veselí, radosti a sportovního ducha, když se malí sportovci ze tříd Včelky, Myšky, Veverky a Koťátka, zapojili do zimních olympijských her na naší zahradě. Celkem pět disciplín čekalo na malé nadšence, kteří se s vervou pustili do sportovních výzev. Před samotným startem byla každému dítěti přidělena startovní čísla, což zahájilo atmosféru napětí a očekávání. Pak už byla cesta volná k zábavě a smíchu.

První disciplínou byl slalom na lyžích, kde se děti snažily zdařile projet připravenou dráhu. Následovala neobvyklá bruslařská výzva, kde se malí bruslaři se sáčky na botách snažili dobruslit od startu do cíle. Šikovnost a rovnováha byly klíčem k úspěchu. Další disciplínou byla střelba na branku hokejkou, kde děti ukázaly, jak skvělé mají zaměření a sílu v rukou. Následující jízda na lopatách a saních pak přinesla smích a radost, když se děti snažily co nejrychleji sjet kopec dolů.Vrcholným okamžikem her bylo stavění třídního sněhuláka, kde spolupráce a týmová práce byly klíčovými dovednostmi. Děti se vzájemně podporovaly a vytvořily si nejen sněhuláka, ale i nezapomenutelné vzpomínky.

Celé dopoledne bylo plné smíchu, radosti a nadšení. Děti si užily olympijské hry na maximum a odnesly si domů nejen medaile, ale také srdce plné společných zážitků. Zimní olympiáda na naší zahradě se stala nezapomenutelným dnem plným sportovního nadšení a kamarádské spolupráce.

Update cookies preferences