Přeskočit na obsah
Domů » Indiáni jedou!

Indiáni jedou!

Dětský den v naší mateřské škole byl letos opravdu nezapomenutelný. Tématem tohoto slavnostního dne byli indiáni, což se odrazilo nejen v aktivitách, ale také v oblečení dětí a paní učitelek. Všichni se oblékli do indiánských kostýmů, které byly plné barev a kreativity. Viděli jsme nádherné čelenky s peřím, malované obličeje a různé indiánské ozdoby. Kostýmy byly skutečně skvělé a každý přispěl k autentické atmosféře.

Bohužel, naše plány trochu zhatilo počasí. Po celý týden jsme doufali, že se počasí umoudří a budeme moci dětský den oslavit venku na zahradě. Bohužel, počasí si objednat nelze a museli jsme se přizpůsobit. Dětský den jsme tedy narychlo přesunuli do vnitřních prostor naší školky. Přestože jsme byli zpočátku zklamaní, den dopadl nad naše očekávání.

Celou školkou se linul dětský smích a radost, což bylo slyšet z každého koutu. Připravené aktivity jsme rozmístili po celé školce a děti s nadšením běhaly od stanoviště ke stanovišti, plnily úkoly, které pro ně byly nachystány, a do každé aktivity se zapojily s obrovským nadšením. Bylo vidět, že si užívají každou chvíli a společně s kamarády prožívají dobrodružství.

Díky Vaší úžasné podpoře veškeré občerstvení zmizelo, jak se říká, „jako pára nad hrncem“. Děti si pochutnávaly na svačinkách a sladkostech, které jsme pro ně připravili. Vaše podpora byla pro nás neocenitelná a velmi si vážíme toho, jak jste se zapojili a pomohli nám tento den udělat tak skvělým zážitkem.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem rodičům a zaměstnancům mateřské školy za jejich podporu a spolupráci. Dětský den by bez Vás nebyl tak úspěšný a radostný. Ačkoliv nám počasí nepřálo, ukázali jsme, že dokážeme improvizovat a přizpůsobit se situaci. Děti si užily den plný zábavy a dobrodružství, a to je to nejdůležitější.

A nemusíte se bát, o plánované atrakce děti nepřijdou, tak doufáme, že nám počasí vyjde vstříc. Děkujeme všem za velkou účast a těšíme se na další společné akce plné radosti a smíchu.

Update cookies preferences