Přeskočit na obsah
Domů » Zelená je tráva, fotbal to je hra

Zelená je tráva, fotbal to je hra

Ve středu 29. května navštívili naši předškoláci fotbalový stadion v Bruntále, kde strávili dopoledne plné her a zábavy. Děti měly možnost zacvičit si na několika stanovištích, které zahrnovaly slalom, hod na cíl, hry s míčem, trefu na branku, chůzi po laně, přeskok přes lano a přetahovanou. Každé stanoviště bylo pečlivě připraveno, aby děti mohly procvičit svá těla a zároveň se dobře bavily. Program byl pestrý a různorodý, což přispělo k tomu, že si děti všechny aktivity nadšeně užívaly.

Největší radost však měly z fotbalu, který si na závěr dopoledne zahrály. Hřiště ožilo dětským smíchem a nadšením, což bylo pro všechny zúčastněné krásným zážitkem. Po náročném sportovním výkonu čekalo na děti zasloužené občerstvení. Dostaly pití, tyčinky a lízátka, což jim vykouzlilo úsměv na tváři a umocnilo jejich radost z celého dne.

Sport je pro děti velmi důležitý, přispívá k jejich zdravému vývoji a podporuje týmového ducha. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tak skvělého a zábavného dopoledne a děkujeme všem, kteří se na jeho organizaci podíleli. Tento den si děti určitě budou dlouho pamatovat.

Update cookies preferences