Přeskočit na obsah
Domů » Koníci v naší školce

Koníci v naší školce

V pátek 21. června navštívili naši školku malí koníci, což bylo pro všechny děti obrovským zážitkem. Děti ze tříd Včelky, Myšky, Koťata i Veverky měly možnost se na nich svézt po celé zahradě. Byli to dva opravdu krásní koníci, jeden bílo černý a jeden černý. Koníci byli na děti velmi hodní, trpělivě je vozili a nechali se i pohladit.

Tato nevšední událost přinesla do školky spoustu radosti a nadšení. Děti byly nadšené nejen z jízdy na konících, ale také z možnosti si je pohladit a pozorovat jejich chování zblízka. Pro mnohé z nich to byla první příležitost se s koníky setkat takto zblízka, což mezi dětmi zanechalo nezapomenutelné vzpomínky.

Děti se na návštěvu koníků pečlivě připravily a přinesly jim do školky mrkvičky a jablíčka. Tyto dobroty koníkům velmi chutnaly a bylo vidět, jak si na nich pochutnávají. Děkujeme všem rodičům za jejich štědré dary, které přispěly k tomu, že se tato akce mohla uskutečnit. Díky vám měly děti možnost prožít krásný den plný zábavy a nových zážitků. Celá akce byla skvělým zpestřením běžného školkového dne a už teď se těšíme na další podobné návštěvy.

Update cookies preferences