Přeskočit na obsah
Domů » Rozloučení s předškoláky

Rozloučení s předškoláky

Ve čtvrtek 20. června jsme se v naší školce loučili s milovanými předškoláky ze tříd Myšky, Včelky a Veverky. Tento den byl plný emocí, jak pro nás, tak i pro rodiny našich předškoláčků. Naše malá děťátka už nejsou tak malá a čeká je velký svět školních lavic a nových dobrodružství.

Naši předškoláci ale na akci nebyli sami. Přijela je přivítat sama náčelnice kmene Sainos se svými indiánkami. Náčelnice dětem vyprávěla o tom, jak malí indiáni znají indiánské desatero, a zeptala se našich předškoláčků, zda jsou také tak šikovní. Naši předškoláci se nezalekli a ukázali, že mají plné hlavičky znalostí. Bylo vidět, jak jsou hrdí na to, co všechno se ve školce naučili.

Poté pro rodiče zazpívali dojemnou píseň, která rozproudila emoce u všech přítomných. Po této krásné hudební chvíli začalo slavnostní šerpování. Každý předškoláček dostal na památku šerpu a aktovku s dárečky, což bylo symbolické rozloučení s tímto obdobím jejich života.

Po šerpování nás čekala velká oslava plná radosti, smíchu a dobré nálady. Rodiče, děti i učitelé si společně užili krásné odpoledne a zavzpomínali si na uplynulé roky ve školce. Bylo to skvělé zakončení jedné etapy a začátek nové, plné očekávání.

Děkujeme všem za hojnou účast a podporu. Našim předškoláčkům přejeme jen to nejlepší do další životní etapy. Věříme, že budou pokračovat ve své cestě s odvahou, zvídavostí a radostí, a že na naši školku budou vzpomínat s láskou. Hodně štěstí, naši milí předškoláci!

Update cookies preferences